wtorek, 9 kwietnia, 2024
spot_img
Strona głównaNarzędzia i programyRecenzja InVideo 2024: nasza opinia o programie do tworzenia filmików

Recenzja InVideo 2024: nasza opinia o programie do tworzenia filmików

Nasza recenzja InVideo powstała na podstawie naszych doświadczeń. Postaramy się zaprezentować możliwości tego narzędzia i scenariusze użycia. Dzięki naszej recenzji dowiesz się jakie możliwości oferuje dla twórców wideo i czy jest ono odpowiednie dla Ciebie. Przeanalizujemy, jak działa InVideo, jakie są jego główne funkcje, plusy i minusy. Nasza opinia pomoże Ci w podjęciu decyzji, jeśli szukasz użytecznego narzędzia do tworzenia klipów wideo, a nie wiesz, od czego zacząć.

Co to jest InVideo?

Na wstępie warto oczywiście wyjaśnić czym jest InVideo, jeśli nigdy nie mieliście z nią styczności. Aplikacja InVideo to narzędzie online, które zapewnia łatwy i intuicyjny interfejs do tworzenia wideo w przeglądarce internetowej. Działa ona na zasadzie: przeciągnij i upuść.

Oprócz możliwości stworzenia klipów filmowych w edytorze od podstaw, dostajemy także dostęp do biblioteki z gotowymi szablonami. Do dyspozycji dostajemy także różne efekty, animacje i podkłady dźwiękowe.

Ponadto podobnie jak w PowerPoincie, InVideo umożliwia dodanie tekstu, grafiki, naklejek i innych elementów. Podsumowując InVideo jest kreatorem i edytorem wideo online.

InVideo edytor filmików online

Co można zrobić za pomocą InVideo?

Oprogramowanie InVideo to narzędzie, dzięki któremu można stworzyć wiele różnych kreacji wideo, czasem nawet w ciągu kilku minut. Obecnie możemy tworzyć filmiki do długości 40 minut, co daje nam szereg zastosowań. Możemy zatem tworzyć krótkie i średnie kreacje filmowe, które często są wykorzystywane w celach promocyjnych, na social mediach itp. Przyjrzyjmy się zatem różnym, przykładowym zastosowaniom.

Narzędzie do tworzenia wideo na social media

Program świetnie sprawdzi się do zastosowań takich jak kanały mediów społecznościowych, między innymi filmików na Facebook, Instagram, czy LinkedIn. Oprócz tego oczywiście możemy przygotować filmiki do opublikowania na YouTube lub inne platformy jak Vimeo.

InVideo możemy wykorzystać do utworzenia kompletnego wideo lub np. tylko standaryzowanego wstępu czy zakończenia dla kanału YouTube albo innego medium. Potrzebujesz filmik na Facebook, a może Instastory lub autoprezentacje na LinkedIn? To wszystko jesteś w stanie zrobić z tym programem.

Edycja wideo

Dzięki tej aplikacji możemy pociąć, wyciąć, przyciąć, dodać intro i outro, czyli jednym słowem zedytować istniejący już klip wideo. Jeśli na co dzień lub od czasu do czasu potrzebujemy narzędzia do edycji, warto przyjrzeć się mu bliżej. Zwłaszcza gdy szukamy narzędzia do edycji online, dostępnego z każdego miejsca z dostępem do internetu.

InVideo podgląd scen i ścieżek

Nakładanie dźwięku (voice-over)

Jeśli interesuje nas dodanie do nagrania mowy lub podkładu muzycznego, dzięki InVideo możemy dodać lub edytować ścieżkę dźwiękową. Oprócz dostępnej biblioteki podkładów muzycznych i efektów dźwiękowych SFX możemy także wgrać własną ścieżkę.

Dodaj własną ścieżkę audio

Kreator wideo dla biznesu

Bez wątpienia jednym z głównych zastosowań InVideo są zastosowania biznesowe od reklam i promocyjnych wideo, po filmiki do wewnętrznej komunikacji jak prezentacje czy nawet filmiki szkoleniowe. Posiadanie łatwego do obsługi narzędzia do edycji video może być przydatne w każdej firmie, która poważnie myśli o rozwoju swojej marki.

Tworzenie reklam wideo

Tworzenie reklam jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Małe firmy najczęściej nie mają budżetów na agencje reklamowe i kreatywne, które przygotują dla nich skrypt i nagrają reklamę. Jeśli nie masz nieograniczonego budżetu, nie musisz rezygnować z reklam wideo.

Możesz wykorzystać funkcjonalności InVideo do stworzenia w pełni profesjonalnych filmów reklamowych produktów i usług. Takie reklamy można wykorzystać w email marketingu i innych kanałach komunikacji.

Tworzenie reklam video

Tworzenie promocyjnego wideo

Wspominając o reklamach trudno nie wspomnieć o innych formach promocyjnych filmików. Przy użyciu InVideo możesz tworzyć filmy promocyjne i PR-owe takie jak recenzje, wywiady, teasery, podsumowanie i wrażenia z eventu, czy filmiki z pokazaniem produktów firmy w akcji.

Tworzenie wideoprezentacji

Ciężko wyobrazić sobie świat biznesu bez prezentacji. Chcąc utworzyć przykuwającą uwagę prezentację biznesową możemy użyć InVideo właśnie w tym celu. Pierwsze, biznesowe wrażenie robi różnice i jeśli chcemy, aby materiał był atrakcyjny dla odbiorcy, powinniśmy użyć profesjonalnie wyglądających przejść, animacji i wysokiej jakości materiałów. 

InVideo oferuje szeroką gamę templatek do wyboru, ułatwiając tworzenie wideoprezentacji, które odzwierciedlają styl i przekaz marki. Dzięki opcji współpracy z innymi członkami zespołu, wspólne tworzenie firmowych prezentacji jest z pewnością łatwiejsze.

Tworzenie poradników

Jeśli jesteś twórcą treści albo blogerem z pewnością czasem chcesz zrobić wideo poradnik lub wyjaśnić jak czegoś używać. Także pracując w firmie, przydatne są filmiki szkoleniowe, które zaoszczędzą czas. Z InVideo przygotujesz wideo typu how-to, albo materiały dla stażystów i nowych pracowników.

InVideo tworzenie poradników i tutoriali

Tworzenie filmików edukacyjnych

Także osoby związane z edukacją jak nauczyciele lub wykładowcy akademiccy mogą wykorzystać to narzędzie do przygotowania ciekawych materiałów edukacyjnych. Nigdy więcej nudnych lekcji. Warto wspomnieć też o studentach, którzy często muszą tworzyć wiele prezentacji. Wykorzystanie InVideo w swoim warsztacie może być rozwiązaniem in plus.

Prywatne filmy

Aplikacja sprawdzi się też na własny użytek, np. do życzeń urodzinowych, zaproszeń lub zrobienia kolaży z prywatnych filmów i zdjęć z wakacji, wesela. Dzięki InVideo możesz przygotować wspaniałe filmy, które obudzą wspomnienia podczas rodzinnego zjazdu.

Tworzenie filmików wideo na prywatny użytek

Jak widać, istnieje dużo zastosowań tej platformy i wszystko tak naprawdę sprowadza się do wyobraźni, kreatywności użytkownika oraz potrzeb. Osoby kreatywne mogą przy pomocy tej aplikacji tworzyć angażujące materiały dla różnych odbiorców. Możesz stworzyć materiały reklamowe, teasery czy prezentacje, ale i także poradniki i samouczki dla pracowników lub studentów.

Dla kogo jest InVideo?

Po zapoznaniu się, co jest możliwe, dzięki programowi InVideo, przejdźmy do odpowiedzi na pytanie, kto może z niego skorzystać. Bez wątpienia InVideo ma szerokie zastosowanie, jest to zatem idealne narzędzie dla różnych branż. Od przedsiębiorców, po duże firmy, organizacje non-profit, osób związanych z marketingiem, twórców treści, freelancerów, kończąc na studentach i nauczycielach oraz osobach związanych z edukacją.

 • Przedsiębiorcy, małe i średni firmy
 • Duże firmy i korporacje, działy marketingu
 • Marketerzy, menedżerowie kanałów społecznościowych
 • Freelancerzy, osoby z branży kreatywnej
 • Twórcy treści, blogerzy, influencerzy
 • Sektor non-profit, NGO, fundacje
 • Sektor edukacji, w tym nauczyciele i studenci.

Wszyscy ci użytkownicy mogą korzystać z InVideo, aby łatwo tworzyć wysokiej jakości filmy oraz prezentacje wideo. Nie jest konieczne posiadanie wysokich umiejętności technicznych ani wykupienie drogiego sprzętu, ani licencji na profesjonalne oprogramowanie wymagające miesięcy nauki.

Możemy tworzyć niesamowite filmy, które zainteresują odbiorców. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi obsługa jest prosta i przyjemna nawet dla początkujących. Ostatecznie to do czego wykorzystamy ten edytor i kreator video, zależy od nas i naszych potrzeb. Skorzystać mogą z niego wszyscy, którzy potrzebują prostego do nauki narzędzia online.

Jakie funkcje ma program InVideo?

Przyjrzyjmy się teraz po kolei i bardziej szczegółowo różnym cechom i funkcjom tej platformy. Oferuje ona szereg funkcji, które omówimy poniżej, w tym 2 rodzaje widoku edycji — edytor i scenorys.

Eksport HD i Full HD

Na wstępie warto wspomnieć, że tworząc klip filmowy mamy do dyspozycji 3 wymiary: 9:16 (pion), 1:1 (kwadrat) oraz 16:9 (poziom), które są standardowymi rozmiarami, powszechnie używanymi w sieci i na urządzeniach mobilnych.

Mamy możliwość eksportu w jakości HD (720p) lub Full HD (1080p), które powinny w zupełności wystarczyć do omawianych zastosowań.

eksport wideo 1080p Full HD lub 720p HD

Edytor wideo

Sam edytor jest przejrzysty i nie powinien sprawiać problemów w nauce nawet niedoświadczonym użytkownikom. Możemy przenosić elementy wokół, modyfikować kolory, zmieniać przejścia pomiędzy slajdami. W edytorze mamy także podgląd warstw, które możemy zablokować lub zmieniać ich położenie w stosie względem siebie (pozycja na osi Z).

InVideo edytor wideo

W widoku edytora możemy łatwo dodać nowe elementy z biblioteki, w tym różnego rodzaju naklejki i kształty, które można później skalować. Dostajemy również dostęp do wielu czcionek, których kolor, wielkość, wysokość linii możemy również dostosować. Na uwagę zasługują również nakładki i maski kształtów, dzięki którym możemy stworzyć efektowne wizualnie elementy po połączeniu ze zdjęciem lub wideo, np. kolaże i ramki.

W edytorze możemy także wyciszyć lub podgłośnić ścieżki dźwiękowe, mamy podgląd na slajdy i sceny oraz suwak, którego możemy używać do przewijania klipu. W podglądzie slajdu dostępny jest także podgląd warstw i użytych elementów.

InVideo podgląd scen i ścieżek
liczne elementy i dodatki w postaci naklejek nakładek masek
biblioteka mediów zapewnia liczne podkłady muzyczne

Scenorys (Storyboard)

Innym dostępnym widokiem jest scenorys, dzięki któremu widzimy poszczególne sceny w pionie. Storyboard lub scenorys to graficzny układ podglądu wszystkich scen, które są umieszczone w scenariuszu.

storyboard widok skryptu

Artykuł do wideo

Opcja wideo z artykułu jest bardzo ciekawym rozwiązaniem, które sprawdzi się głównie do uzupełnienia artykułu o krótkie wideo. Do dyspozycji mamy około 74 szablonów. Po wyborze szablonu dodajemy tekst do skryptu. Dobrze sprawdzą się krótkie zdania podsumowujące dany temat.

Pierwsze zdanie będzie naszym wstępem i tytułem. Rezultaty mogą być różne i raczej będziemy musieli jeszcze dopracować co najmniej część slajdów. Dobór zdjęć nie zawsze jest trafiony, ale lepsze rezultaty można uzyskać, korzystając z bibliotek premium. Mimo to czasem łatwiej i szybciej będzie nam czasem podmienić zdjęcia, niż budować wszystko od podstaw.

InVideo film wideo z tekstu

Usuwanie tła

InVideo oferuje narzędzie do usuwania tła z obrazów, dzięki czemu możemy dostosować wgrane zdjęcia do naszych oczekiwań i lepiej wkomponować je w design filmiku. Czasem mamy zdjęcia, które nie pasują wizualnie do naszej koncepcji, ale nie mamy innych zdjęć, które można by wykorzystać.

Taka sytuacja może nastąpić np. w przypadku sklepu e-commerce, gdzie chcemy użyć zdjęć produktów, ale tło zdjęć nie pasuje do reszty wideo. Wówczas funkcja usuwania tła obrazu może okazać się bardzo praktyczna.

Biblioteka mediów

Biblioteka mediów w InVideo oferuje różnorodne filmy, zdjęcia, muzykę i efekty dźwiękowe, naklejki, kształty itp., które można wykorzystać do tworzenia profesjonalnych filmów. Dostępne tam pliki są wysokiej jakości i doskonale sprawdzają się w różnego rodzaju projektach. Biblioteka jest łatwo dostępna i pokategoryzowana. Jej bogactwo zasobów zapewnia materiały do wykorzystania w praktycznie każdym projekcie wideo.

Wszystkie dostępne tam pliki są zabezpieczone prawami autorskimi, co daje pewność, że nie naruszysz żadnych przepisów, korzystając z nich w swoich projektach. Co ważne biblioteka mediów jest cały czas aktualizowana o nowe zasoby. Nie bez znaczenia jest fakt, że możemy wgrać własne pliki i przechowywać je w chmurze. Zależnie od planu możemy otrzymać 1 GB, 10 GB lub 100 GB miejsca do trzymania naszych własnych materiałów.

InVideo biblioteka stock

Gotowe szablony

Aplikacja InVideo to także szeroka gama gotowych szablonów wideo. Dostępne wzory są wizualnie atrakcyjne i możemy je łatwo uzupełnić, dodając własną treść lub zmienić i dostosować pod własne potrzeby. Jest ich ponad 5000, zatem jest z czego wybierać.

Do dyspozycji mamy filmy w formacie na Instagram, Facebook i YouTube. Szablony mogą być bardzo użyteczne, jeśli chcemy zrobić wideo szybko, a nie zależy nam na oryginalnym i niepowtarzalnym układzie. Dostępne szablony mają wysoką jakość, są estetyczne i wyglądają profesjonalnie.

InVideo templaty i szablony filmików

Aplikacja mobilna

InVideo udostępnia aplikację mobilną, Filmr na smartfony. O ile tworzenie filmów ogólnie może być uciążliwe na telefonie, to biorąc pod uwagę, że pracując w zespole, mamy dostęp do podglądu, aplikacja może być użyteczna. Dotyczy to również szybkiej edycji filmów w układzie pionowym na kanały takie jak Instagram lub TikTok. Aplikacja jest rozwijana i na dzień pisania tego artykułu, ostatnia aktualizacja Filmr wyszła na początku 2023 roku.

Helpdesk, czyli wsparcie

Szybkość wsparcia użytkowników platformy jest godna odnotowania. Nie zdarzyło nam się, żebyśmy czekali długo na odpowiedź na live czacie kogoś z zespołu i to pomimo różnych stref czasowych. Oczywiście wyższe plany mają priorytet. Platforma słucha również społeczności w grupie na Facebooku i uwzględnia opinie w planowaniu funkcji.

Zamiana tekstu na mowę (text to speech)

Warto wspomnieć o opcji zamiany tekstu na mowę. Po kliknięciu opcji voice-over możemy dodać własnego, nagranego lektora lub wygenerować go na podstawie tekstu. Wybierając interesujący nas tekst, możemy przekształcić go w dźwięk, wybierając właściwy język oraz kilka opcji głosu do wyboru.

Po chwili zostanie wygenerowany i możemy go odsłuchać i dodać do klipu. Co prawda funkcja ta, póki co nie wspiera języka polskiego, może nasz rodzimy język zostanie dodany w przyszłości.

generuj mowę z tekstu
mowa z tekstu text to speech

Kalendarz social media

Jest to pomniejsza funkcja, która ułatwia planowanie tematycznych filmików. Ma to praktyczne zastosowanie w przypadku prowadzenia kanałów mediów społecznościowych. W kalendarzu możemy podejrzeć różne święta, albo dni specjalne, jak Dzień Matki, Dzień Ziemi itp.

kalendarz social media

Zarządzanie zespołem

Warto dodać, że mamy możliwość dodania członków zespołu. Istnieją 2 podstawowe poziomy dostępu, admin z pełnymi uprawnieniami i edytor z ograniczonym dostępem. Przy każdym filmiku mamy możliwość kolaboracji z innymi.

edytor filmików wideo zarządzanie zespołem

W tym celu możemy przejść do oddzielnej zakładki „collaboration” i przedyskutować dany projekt, nanieść poprawki, komentarze i uwagi. Na ten moment nie ma co prawda możliwości jednoczesnego edytowania tego samego wideo, w praktyce jednak mogłoby to być problematyczne.

Sama możliwość łatwego udostępnienia projektu i dodania komentarzy jest z pewnością rozsądne i wygodne rozwiązanie dla firm i zespołów marketingowych.

zespól i kolaboracja

Zarządzanie marką

W przypadku prowadzenia marketingu wideo zarządzanie marką jest istotną kwestią. W InVideo możemy dodać logo, kolorystykę oraz standardowe intro, oraz outro, co ułatwia utrzymanie spójnego przekazu i brandingu.

zarządzanie marka i brandingiem

Ile kosztuje InVideo?

Do wyboru mamy dwa zasadnicze plany cenowe oraz plan darmowy, czyli łącznie trzy opcje skorzystania z edytora InVideo. Oba plany biznesowy i nielimitowany mają dostęp do wszystkich funkcji, z innymi limitami możliwości eksportu i korzystania z funkcji premium.

Cena InVideo 2023

Plan bezpłatny

Pierwszy z dostępnych planów jest bezpłatny. Oferuje limit do 40 minut na wideo, znak wodny, brak dostępu do szablonów premium i możliwości eksportu (tylko video sharing). Jednak do dyspozycji wciąż mamy standardową bibliotekę z ponad 3 milionami elementów i około 5000 szablonów.

Plan Business

Możesz też wybrać plan business. Kosztuje on od 15 do 30 dolarów miesięcznie, zależnie czy płacimy z góry za rok, czy co miesiąc. Plan ten zapewnia dostęp do wszystkich funkcji bez znaku wodnego, wielu dodatkowych szablonów oraz materiałów premium, w tym do 10 obrazów z iStock, oraz 10GB pamięci w chmurze. Ponadto możliwość eksportu 60 plików wideo w jakości Full HD 1080p oraz narzędzie do usuwania tła (do 20 miesięcznie).

Plan Unlimited

Najwyższy plan unlimited kosztuje od 30 do 60 dolarów miesięcznie (taniej przy płatności z góry za rok oraz opcja płacenia co miesiąc). Najwyższy plan umożliwia wszystko, co w poprzednim planie, ale z większymi limitami. Dostajemy możliwość eksportu wideo bez limitów, dostęp do treści premium z iStock w liczbie 120 na miesiąc, dwa razy częściej możemy skorzystać z narzędzia od usuwania tła (40 razy w miesiącu) oraz 100GB pamięci w chmurze.

Cennik 2024

InVideo oferuje 3 plany, w tym jeden bezpłatny, dzięki któremu możesz tworzyć i udostępniać filmy za darmo:

FunkcjonalnośćPlan DarmowyPlan PlusPlan Max
liczba filmików do eksportutylko udostępnianie online60 miesięczniebez limitu
szablony5000+5000+5000+
media stockowe iStockbrak, dodatkowo płatne80 miesięcznie320 miesięcznie
inne media premiumbrak, jest jednak wiele bezpłatnych materiałówbez limitubez limitu
usuwanie tłabrak20 miesięcznie40 miesięcznie
miejsce w chmurze10 GB100 GB400 GB
cenabezpłatnie25 USD/mc
lub
20 USD/mc płatność za rok
60 USD/mc
lub
48 USD/mc płatność za rok

7 dniowa wersja próbna

Jeśli nie masz pewności, który plan będzie dla Ciebie najlepszy, możesz wypróbować InVideo za darmo przez 7 dni. Wersja próbna oferuje dostęp do wszystkich funkcji i narzędzi, tak aby można samodzielnie przetestować wszystkie opcje. 

Nasza opinia o InVideo

Podczas użytkowania InVideo zdecydowanie stwierdziliśmy, że jest to bardzo interesująca opcja dla każdego, kto potrzebuje łatwego do nauki rozwiązania do tworzenia wideo. Nasza recenzja jest zatem pozytywna. Oczywiście należy także wspomnieć o różnych zaletach i wadach.

Wady InVideo

 • Najlepiej działa w przeglądarce Chrome, jeśli preferujemy inne, możemy być zmuszeni ją zainstalować
 • Działa tylko online, najlepiej mieć stabilne, stałe łącze internetowe
 • Maksymalna rozdzielczość 1080p
 • Dość wysoka cena, chyba że wybierzemy płatność z góry na rok
 • Ograniczenie długości wideo do maksimum 40 minut
 • Maksimum 50 scen na wideo
 • Bywa powolne i przy dużej liczbie elementów działa wyraźnie wolniej
 • Czasem ma problem z polskimi znakami i formatowanie tekstu jest niewłaściwe.

Zalety InVideo

 • Tysiące szablonów do wyboru
 • Duża biblioteka efektów i ścieżek audio, wideo, obrazów
 • Łatwa obsługa i przyjazny interfejs
 • Bezpłatny plan cenowy (choć bez możliwości eksportu, tylko udostępniania)
 • Darmowy, 7-dniowy okres próbny
 • Dostępna aplikacja na telefon
 • Funkcja zamiany tekstu na mowę (póki co bez j. polskiego).

Głównym mankamentem korzystania z InVideo jest fakt, że wymaga szybkiego połączenia internetowego. Jeśli takiego nie mamy, aplikacja może działać dość wolno zanim załadują się wszystkie zasoby. O ile program będzie działać na wolniejszych połączeniach, może być to frustrujące. Przy mniejszej pamięci RAM lub niewydolnej karcie graficznej również mogą być problemy. Choć porównując do wielu aplikacji instalowanych lokalnie, InVideo powinno być mimo wszystko bardziej przystępne dla użytkowników.

Jakie są alternatywy do InVideo?

InVideo jest jednym z popularniejszych programów do edycji wideo online, ale istnieją także inne, alternatywne rozwiązania. Ostatecznie, wybór programu do edycji wideo zależy od indywidualnych preferencji i potrzeb. Warto zatem zwrócić uwagę na alternatywne narzędzia, aby wybrać najlepsze rozwiązanie dla siebie.

 • Canva
 • Lumen5
 • Filmora
 • Animoto
 • iMovie (Mac)
 • Adobe Express
 • Vimeo.

Natomiast, jeśli interesuje nas w pełni profesjonalne rozwiązanie, które umożliwi produkcje na poziomie studia filmowego, możemy być zainteresowani innymi aplikacjami, które będą wymagały instalacji lokalnie na komputerze. Jednymi z takich programów są np. Adobe Premiere Pro, Final Cut Pro X (Mac) lub DaVinci Resolve. Posiadają one inne możliwości, ale ich nauka jest dużo bardziej czasochłonna i skomplikowana.

Rozpocznij tworzenie treści wideo z kreatorem InVideo

Jeśli potrzebujesz narzędzia, które pomoże Ci tworzyć ciekawe i angażujące filmiki bez specjalistycznej wiedzy i skomplikowanych programów, to InVideo jest dobrym wyborem dla Ciebie. InVideo nie tylko umożliwia tworzenie filmów, ale i ich edycję oraz szereg funkcjonalności, jak biblioteka gotowych szablonów wideo, podkłady muzyczne i efekty dźwiękowe.

Użycie gotowych templatek umożliwia szybkie i łatwe tworzenie wizualnie atrakcyjnych filmów, a wspomniana, bogata biblioteka materiałów audiowizualnych pozwala uzupełnić braki we własnym materiale filmowym. Wszystko to w miarę przystępny i prosty sposób jest dostępne w przeglądarce, bez konieczności instalacji oprogramowania.

Jeśli interesuje Cię dostęp do wielu materiałów z biblioteki i masz dobre łącze internetowe, ta aplikacja jest jednym z lepszych narzędzi dostępnych w Internecie do tworzenia i edycji wideo online.

Jeśli chcesz wypróbować InVideo, zalecamy skorzystanie z darmowego okresu próbnego przez 7 dni, a następnie dokonanie zakupu płatnej subskrypcji w planie rocznym, która w pełni umożliwi Ci wykorzystanie potencjału InVideo.

Redakcja Jobleer
Redakcja Jobleerhttps://www.jobleer.pl
W jobleer.pl pomagamy w osiągnięciu sukcesu zawodowego poprzez omawianie trendów technologicznych, wskazówek dotyczących pracy i kariery w Polsce i za granicą. Wierzymy, że dostęp do jakościowej wiedzy, zasobów i kursów ma kluczowe znaczenie dla wydajności pracy, lepszych możliwości i rozwoju kariery.
RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!

Popularne

zapis na newsletter i akademia jobleer

🚀 Odkryj moc AI w Twoim biznesie - w praktyce!

Newsletter, który jest bezpłatnym, praktycznym mini-kursem AI dla Przedsiębiorców! 🎓 Odkryj:

✍️ Tworzenie tekstów z AI
🎯 AI w marketingu strategicznym
🗣️ Sekrety ChatGPT
🤖 Chatboty AI w obsłudze Klienta
👩‍💼 Dedykowani asystenci AI
🎨 Sprawne tworzenie grafik
⚙️ Automatyzuj z no code

Sprawdź skrzynkę email i potwierdź subskrybcję klikając w link!