piątek, 21 czerwca, 2024
spot_img
Strona głównaNarzędzia i programyAppSumo - lifetime deal i tani software dla firmy?

AppSumo – lifetime deal i tani software dla firmy?

W dzisiejszych czasach technologia rozwija się w zawrotnym tempie i trudno dotrzymać kroku innym, nie korzystając z jej dobrodziejstw. Wraz z rozwojem nowych technologii, powstaje wiele platform i narzędzi, które mają ułatwić nam codzienne życie i zwiększyć efektywność naszej pracy. Jednym z portali, które zdobywa dużą popularność wśród przedsiębiorców i osób zainteresowanych nowinkami technicznymi jest AppSumo.

Czym jest AppSumo? Czy pomaga w codziennej pracy? Czy pozwala zaoszczędzić w firmie? Na te i inne pytania postaramy się odpowiedzieć w niniejszym artykule.

Jak oszczędzać w firmie?

Jeśli prowadzisz firmę, na pewno zdajesz sobie sprawę, jak istotna jest cyfryzacja biznesu i automatyzacja procesów. W dzisiejszych czasach korzystanie z nowoczesnych rozwiązań jest niezwykle ważne dla powodzenia działalności gospodarczej. Pozwala to m.in. na automatyzację wielu żmudnych procesów, zwiększenie produktywności i co za tym idzie, oszczędności.

Jednak, niestety, często samo oprogramowanie, które docelowo ma nas odciążyć i pozwolić firmie się rozwijać, wiąże się z wysokimi kosztami. Bywa to szczególnie dotkliwe dla małych firm czy freelancerów.

Istnieje wiele alternatyw dla popularnych i często drogich aplikacji. Nie zawsze warto wydawać środki na najbardziej znane i najdroższe rozwiązania, jeśli są tańsze alternatywy, które spełnią nasze oczekiwania. W ten sposób można zatem zminimalizować koszty i mimo to, skorzystać z najnowszych rozwiązań technologicznych.

Programy dla małej firmy i tani software – czy to możliwe?

Jeśli zastanawiasz się, czy inwestycja w nowoczesne oprogramowanie jest po prostu za droga dla Twojej firmy, warto zajrzeć na platformy oferujące programy i aplikacje na zasadzie tzw. lifetime deal. Można na nich znaleźć wiele ciekawych i przydatnych aplikacji w przystępnych cenach. Dzięki temu każda nawet mała firma może sięgnąć po nowoczesne narzędzia i zwiększyć swoją konkurencyjność na rynku.

appsumo wyszukiwarka i oferty niedrogiego oprogramowania

Co to jest lifetime deal (LTD)

Lifetime deals to licencje na oprogramowanie, które pozwalają użytkownikowi na korzystanie z aplikacji bez ograniczeń czasowych, po jednorazowej opłacie. W przypadku tego typu umów, firma oferująca narzędzie nie pobiera od użytkownika comiesięcznych opłat za jego używanie.

W ten sposób, drogie aplikacje stają się dostępne dla małych i średnich firm, które nie są w stanie opłacać miesięcznych abonamentów. Korzystając z programów na zasadzie LTD, możemy zaoszczędzić. Twórcy aplikacji zyskują na tym, że ich produkt jest dostępny dla większej grupy odbiorców, co prowadzi do wzrostu jej popularności, pozwala na jej rozwój i informację zwrotną, co do jej funkcjonalności.

Często, choć nie zawsze, tego typu licencje są oferowane do nowych aplikacji na rynku, które jeszcze nie mają dużej bazy użytkowników. Można to potraktować jako rodzaj inwestycji w firmę i produkt, który oferuje. Czasem oprogramowanie jest w fazie rozwoju i może minąć trochę czasu, zanim pozbędzie się problemów wieku dziecięcego. Dlatego może się okazać, że aplikacja będzie dla nas przydatna dopiero za jakiś czas.

Przyjrzyjmy się jakie są zalety i wady korzystania z tego typu oprogramowania.

Zalety korzystania z software LTD

 • Oczywistą korzyścią są oszczędności za użytkowanie oprogramowania.
 • Możesz pozyskać oprogramowanie za niewielką jednorazową opłatą. To znaczy, że nie musisz ponosić cyklicznych opłat licencyjnych.
 • Po zakupie otrzymujesz dostęp do płatnej wersji programu, najczęściej wraz z przyszłymi aktualizacjami i funkcjonalnościami.
 • O ile nie wiemy, która aplikacja odniesie sukces, za jakiś czas od pozyskania licencji LTD, możemy mieć dostęp do rozwiązania będącego liderem na rynku, bez dodatkowych opłat.

Wady i zagrożenia korzystania z software LTD

 • Oprogramowanie, które zakupimy w ramach LTD, za jakiś czas może nie być już rozwijane lub obsługiwane przez producenta.
 • Otrzymany w ramach LTD program może nie spełniać naszych oczekiwań lub po prostu okazać się niedopracowany.
 • Niektóre aplikacje mogą borykać się problemami wieku dziecięcego i minie trochę czasu zanim będą dla nas użyteczne.
 • Testowanie nowych aplikacji i wdrożenie do przepływu naszej pracy może być czasochłonne.
 • Niektóre oferty mogą nie spełniać obietnic, co do planowanego rozwoju.
 • Twórcy aplikacji mogą dodawać funkcjonalności, które nie będą objęte w naszym planie. Chcąc z nich skorzystać, będziemy musieli przejść na plan subskrypcyjny.
 • Istnieje ryzyko, że aplikacja nie utrzyma się na rynku i będziemy zmuszenie szukać alternatyw.

Jak widać istnieją rożne zagrożenia z tym związane, choć zasadniczo często nie dotyczą on wyłącznie aplikacji na zasadzie lifetime deal. Warto jednak brać je pod uwagę dokonując decyzji. Ważne, żeby zapoznać się, co dokładnie obejmuje oferta lifetime deal.

Lifetime (z ang. dosł. czas życia) odnosi się oczywiście do cyklu życia aplikacji. Może to oznaczać zarówno 2 lata jak i 20. Jej twórcy mogą zaprzestać rozwoju aplikacji i na zebranym doświadczeniu, zbudować inną. Nie mają wówczas obowiązku przenosić kont lifetime do innej aplikacji. Czasem jednak tak postępują, oferując preferencyjne warunki dla dotychczasowych użytkowników.

Co to jest AppSumo?

AppSumo to internetowa platforma oferująca użytkownikom różnego rodzaju narzędzia i aplikacje dla biznesu w bardzo atrakcyjnych cenach. Platforma ta jest znana z oferowania umów typu lifetime deal. Dzięki temu, jej użytkownicy mogą uzyskać dostęp do wysokiej jakości narzędzi, które pomagają rozwijać swoje firmy lub zwiększać swoją produktywność, bez konieczności ponoszenia dużych kosztów.

Choć na rynku znajdziemy wiele konkurencyjnych rozwiązań, to AppSumo wyróżnia się na tle innych platform ilością i jakością ofert. Każdemu produktowi oferowanemu na platformie towarzyszy kompleksowy opis, dzięki czemu użytkownicy wiedzą, czego mogą się spodziewać. W przypadku nie spełnienia oczekiwań, AppSumo oferuje zwrot pieniędzy.

AppSumo to platforma dla tych, którzy chcą kupić oprogramowanie w niskiej cenie, szukają nowości technologicznych, chcą „zainwestować” w nowe aplikacje, szukają alternatyw do drogich, popularnych rozwiązań. Niezależnie od rodzaju działalności i motywów, użytkownicy mogą znaleźć na tej platformie ciekawe i innowacyjne rozwiązania.

Odbierz 10% zniżki na pierwsze zakupy z AppSumo: zarejestruj się.

appsumo oprogramowanie sass w niskich cenach

Czy AppSumo to jedyna taka platforma?

AppSumo to nie jedyna platforma, która oferuje niedrogie ceny i zniżki na narzędzia i oprogramowanie dla przedsiębiorców, freelancerów i małych firm. Istnieją inne podobne platformy, takie jak chociażby StackSocial lub PitchGround.

Jednak AppSumo zdecydowanie cieszy się dużą popularnością i reputacją dzięki selekcjonowaniu wysokiej jakości ofert oprogramowania i zapewnianiu dobrej obsługi klienta. Mimo to warto przyjrzeć się dwóm innym, popularnym serwisom, gdzie znajdziemy podobne oferty i zniżki, które mogą pomóc w rozwijaniu firmy i rozwoju osobistym.

Co to jest Stack Social?

Podobnie do AppSumo, Stack Social to internetowy portal, który oferuje dostęp do różnych narzędzi technologicznych, kursów edukacyjnych, oprogramowania oraz gadżetów technologicznych. Na stronie można znaleźć produkty z różnych kategorii, na przykład związanych z oprogramowaniem, grafiką czy projektowaniem stron internetowych, a także z zakresu zdrowego stylu życia czy turystyki.

Na Stack Social można znaleźć wiele interesujących produktów w niskich cenach, także na zasadzie lifetime deal.

Zobacz ofertę StackSocial tutaj.

StackSocial zniżki i oferty na aplikacje i gadzety

Co to jest Pitch Ground?

Pitch Ground to platforma, która oferuje nowoczesne narzędzia dla deweloperów i właścicieli małych firm. Co do zasady jest on bardzo podobna do opisanego wcześniej AppSumo. Strona skupia się na oprogramowaniu typu SasS (ang. Software as a Service), przeznaczonego dla przedsiębiorców, agencji, twórców treści, freelancerów itp.

Platforma umożliwia dostęp do wielu narzędzi i aplikacji na zasadzie lifetime deal.

Sprawdź ofertę PitchGround tutaj.

pitchground software oferty lifetime deal dla firmy

Jakie narzędzia i oprogramowanie znajdziemy na AppSumo i podobnych platformach?

Jeśli jesteś właścicielem małej firmy, freelancerem lub po prostu szukasz rozwiązań, żeby zoptymalizować swoją pracę, platformy jak AppSumo mają wiele do zaoferowania.

Dostępna na nich oferta dotyczy wielu branż, od tworzenia stron internetowych, marketingu, zarządzania, HR, finansów, po narzędzia do zwiększenia produktywności. Znajdziemy tam też np. kursy i materiały dla grafików i designerów. Wiele programów może pomóc w pracy zdalnej.

Na PitchGround, AppSummo i podobnych platformach znajdziemy narzędzia, które mogą nam np. pomóc:

 • w prowadzeniu działań marketingowych
 • automatyzacji procesów
 • fakturowania
 • komunikacji z klientami i zespołem
 • generowaniu leadów sprzedażowych
 • organizacji webinarów
 • programy graficzne i do edycji wideo.

Serwisy takie są źródłem narzędzi i programów dla różnych branż i zawodów. Bez względu na to, czy jesteś właścicielem małej firmy, freelancerem czy osobą kreatywną, na tego typu platformach znajdziesz wiele wartościowych narzędzi, które mogą Ci pomóc w pracy i codziennym życiu.

Appsumo vs PitchGround

Pierwszą, i być może najważniejszą, różnicą między AppSumo a PitchGround jest wybór produktów. Chociaż obie platformy oferują dostęp do wielu narzędzi, AppSumo ma dużo większą ilość produktów do wyboru i lepszą wyszukiwarkę wg kategorii i branży.

Obie platformy są znane, choć AppSumo jest starszą i dużo bardziej popularną platformą, która jest dłużej na rynku. Członkostwo premium w PitchGround jest nieznacznie droższe. Obie platformy są jednak godne zaufania i oferują przydatne produkty w okazyjnych cenach. Obie oferują 60-dniowy okres zwrotu.

Appsumo vs StackSocial

AppSumo i StackSocial różnią się w zakresie i rodzaju oferty. Na znanym nam już AppSumo znajdziemy oferty przede wszystkim w zakresie oprogramowania typu SasS. Na StackSocial z kolei znajdziemy także fizyczne produkty i gadżety technologiczne, a nawet artykuły gospodarstwa domowego.

Możemy tam spotkać produkty takie jak smartwatche, ładowarki, a także laptopy i komputery lub nawet noże kuchenne. Oferta jest zatem dużo większa i bardziej różnorodna, o ile szukamy takiego asortymentu. Grupa docelowa StackSocial jest szersza i nie ogranicza się głównie do przedsiębiorców i freelancerów, jak jest to w przypadku AppSumo. Na StackSocial jest także oddzielna sekcja z konkursami, gdzie można wygrać różne nagrody — Giveaways.

StackSocial oferuje trochę krótszy okres zwrotu, 30 dni w porównaniu do AppSumo, choć wciąż jest to dostateczny czas, żeby sprawdzić, czy zakup jest dla nas odpowiedni.

Giveaways konkursy na StackSocial

Nie musisz płacić drakońskich cen za przydatne narzędzia

Platformy takie jak AppSumo są świetnym miejscem dla tych, którzy chcą przetestować nowe narzędzia, usprawnić swoją pracę i oszczędzić na kosztach oprogramowania.

Warto szukać alternatyw dla popularnych, drogich aplikacji. Korzystając z oprogramowania i usług na zasadzie lifetime deal, możesz oszczędzić nawet kilka tysięcy złotych rocznie, a oszczędności zainwestować w inne obszary, które wspomogą rozwój Twojego biznesu lub rozwój osobisty. Odbierz 10% zniżki na pierwsze zakupy z AppSumo: zarejestruj się.

Redakcja Jobleer
Redakcja Jobleerhttps://www.jobleer.pl
W jobleer.pl pomagamy w osiągnięciu sukcesu zawodowego poprzez omawianie trendów technologicznych, wskazówek dotyczących pracy i kariery w Polsce i za granicą. Wierzymy, że dostęp do jakościowej wiedzy, zasobów i kursów ma kluczowe znaczenie dla wydajności pracy, lepszych możliwości i rozwoju kariery.
Powiązane artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!

Popularne

zapis na newsletter i akademia jobleer

🚀 Odkryj moc AI w Twoim biznesie - w praktyce!

Newsletter, który jest bezpłatnym, praktycznym mini-kursem AI dla Przedsiębiorców! 🎓 Odkryj:

✍️ Tworzenie tekstów z AI
🎯 AI w marketingu strategicznym
🗣️ Sekrety ChatGPT
🤖 Chatboty AI w obsłudze Klienta
👩‍💼 Dedykowani asystenci AI
🎨 Sprawne tworzenie grafik
⚙️ Automatyzuj z no code

Sprawdź skrzynkę email i potwierdź subskrybcję klikając w link!